براى تعجیل فرج بسیار دعا كنید، زیرا همین موجب فرج و گشایش شماست.حضرت مهدی (عج )*******کسى که برترین خصلتهایش ادب او نباشد، آسان‏ترین حالات او رنج و هلاکت است. امام علی (ع)*******
منو اصلی
منو اصلی
عنوان

وب سلیت نهاوند

يکشنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٧
اخبار > اختتامیه ارزیابی بیمارستان آیت ا... علیمرادیان


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی بیمارستان آیت ا... علیمرادیان

اختتامیه ارزیابی بیمارستان آیت ا... علیمرادیان

 

 

 

در روز دوشنبه مورخه 28/1/96 مراسم اختتامیه ارزیابی بیمارستان برگزار گردید که در ابتدای جلسه آقای کاویانی مدیر بیمارستان ضمن تشکر و سپاس از تیم ارزیابی وزارت بهداشت (جناب آقای مهندس عرفانی سرپرست تیم ارزیابی ، جناب آقای زارع ارزیاب مدیریتی و سرکار خانم چاله چاله ارزیاب بالینی ، جناب آقای دکتر قیاس و جناب آقای نیازی کارشناس محترم بیمه های پایه ) ، اظهار امیدواری نمودند که بتوانند از نکته نظرات مفید و ارزنده تیم ارزیابی در جهت پیشبرد اهداف عالیه وزارت متبوع که همانا ارتقاء سطح ایمنی و افزایش رضایت مندی بیماران می باشند بهره ببرند، که آن هم محقق نخواهد شد مگر وجود پرسنل با انگیزه و توانمندی که در این بیمارستان حضور آنان مشهود و مورد تائید است .

وی در پایان اظهار نمودند که از حمایت های مدیریت محترم شبکه و ریاست محترم بیمارستان ، تلاش شبانه روزی و همت والای مسئولین محترم بخش ها و واحدها و همراهی و همدلی کلیه پرسنل خدوم بیمارستان تقدیر و تشکر نمودند و این امر محقق نمی شد مگر در سایه تفکر تیمی و سیستمی .

در ادامه جناب آقای مهندس عرفانی سرپرست تیم ارزیابی طی سخنانی از وحدت تیمی و ایجاد تحول روبه رشد بیمارستان تقدیر و اظهار نمودند نشانه های از تلاش و همت پرسنل و کمال گرایی مسئولین دیده می شود که امیدواریم با خود ارزیابی و پایش های مستمر بصورت یک فرهنگ سازمانی با ثبات تبدیل شود. پیگیری جدی جهت اصلاح در بیمارستان قابل تقدیر می باشد وی افزود تلاش می شود که در بازدید های بالینی و میدانی آموزش های لازم ارائه تا در آینده بتوانیم گام های موثری در جهت تحقق انتظارت مردم و وزارت بهداشت برداریم.

 

 

 

 

 

 

 


١٤:٢٨ - 1396/01/29    /    شماره : ٤٨١٠٩    /    تعداد نمایش : ٢٥٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج