کسى که برترین خصلتهایش ادب او نباشد، آسان‏ترین حالات او رنج و هلاکت است. امام علی (ع)
منو اصلی
منو اصلی
عنوان

وب سلیت نهاوند

چهارشنبه ٢٧ تير ١٣٩٧
اخبار > افتتاح بیمارستان شهید آیت ا... قدوسی


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی بیمارستان آیت ا... علیمرادیان نهاوند

افتتاح بیمارستان شهید آیت ا... قدوسی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در روز پنجشنبه 9 شهریور 1396 بیمارستان شهید آیت ا... قدوشی در شهرستان نهاوند افتتاح شد پس از قرائت کلام الله مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران  دکتر موسوی بهار ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان همدان به دکتر قاضی زاده هاشمی خیر مقدم عرض نمودند و فرمودند همزمان با بهره برداری از بیمارستان شهید آیت الله قدوسی در نهاوند 152 پروژه بهداشتی دیگر نیز در استان به بهره برداری می رسد که این بیمارستان به عنوان مرکز تروما در جنوب استان و منطقه احداث شده است.

ایشان در ادامه از مهندس حسین علیمرادیان فرزند مرحوم آیت ا... علیمرادیان بنیانگذار تنها بیمارستان این شهرستان تقدیر و تشکر کردند و بیان نمودند که بیمارستان آیت ا... علیمرادیان در این منطقه سالیان سال دوای دردمندان بودند .

ایشان در ادامه اظهار داشتند بیمارستان شهید ایت الله قدوسی اولین بیمارستانی است که بعد از انقلاب توسط دولت در نهاوند به بهره برداری رسید. که 60 میلیارد تومان جهت تاسیس و راه اندازی آن هزینه شده است.

حجت الاسلام مغیثی امام جمعه شهرستان نهاوند ضمن خیر مقدم به وزیر بهداشت بیان نمودند در این شهرستان خدمات بسیار خوبی ارائه شده ولی با وضعیت مطلوب فاصله زیادی داریم در بخش بهداشت و درمان این بیمارستان در خدمت مردم است اما به شرطی که از نظر تکمیل کادر درمانی و پزشکان و متخصصان مورد نیاز اقدام شایسته صورت پذیرد تا مردم از آن بهره مند گردند.

بهرام نیا نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشتند در این دولت در مقیاس عملکردی نهضتی آغاز شده به نام نهضت بهداشت و درمان و سلامت که در طول تاریخ انقلاب اسلامی بی مانند است ایشان در ادامه افزودند بنده در فراکسیون ولایی مجلس هستم اما در مجلس به همه وزرا کمک کردیم تا دولت کمر همت ببندد برای رفع مشکل بیکاری و ارتقا تولید از نظر کمی و کیفی و سرمایه گذاری در کشور و شهرستان نهاوند.

در ادامه مراسم حمیدوند فرماندار شهرستان نهاوند بیان نمودند ما از وزیر محترم بهداشت درخواست داریم  هرچه زودتر کادر درمانی و پزشکی بیمارستان شهید آیت الله قدوسی تکمیل گردد.

علیزاده معاون وزیر مسکن و شهرسازی در ادامه اظهار داشتند جهت راه اندازی و ساخت بیمارستان شهید آیت الله قدوسی به ازای هر تخت 230 میلیون تومان با 6.3 هکتار محوطه سازی و MRI هزینه شده است ، بیمارستان شهید آیت الله قدوسی با 23 تخت در اورژانس ، 5 سوئیت LDR در زایشگاه ، 5 اتاق عمل و 17 تخت در بخش مراقبت های ویژه و در مجموع با 185تخت با استانداردهای سازمان WHO به بهره برداری می رسد.

محمد ناصر نیکبخت استاندار همدان در ادامه مراسم بیان نمودند خدماتی که دولت در حوزه بهداشت و درمان انجام داده در کشور بی سابقه است که جا دارد لقب سردار سلامت را به وزیر محترم بهداشت اهدا کرد ایشان در ادامه افزودند 50 میلیارد تومان از 60 میلیارد تومان هزینه ساخت بیمارستان شهید آیت الله قدوسی در دولت تدبیر و امید اختصاص یافته است.

دکتر قاضی زاده هاشمی در آغاز سخنان بیان داشتند هر کدام از ما در هر لباس و در هر جایی که هستیم بایستی باری از دوش مردم و کشور برداریم و با هم مهربان باشیم. ایشان در ادامه فرمودند باید با مردم روراست بود و حقایق را بیان نمود ما برای ابتدایی ترین پروژه ها که نیاز مردم است دچار مشکل هستیم مسئولین شجاعت بخرج دهند و تصمیمات مهمی بگیرند هر چند بعضی از تصمیمات دردناک است اما مانند جراحی است که اگر انجام ندهند مجبور به قطع عضو یا به خطر افتادن سلامتی افراد می شود.

ایشان در ادامه اظهار داشتند پرونده سازی نباید کرد تا بتوان در شرایط سخت کار کرد.

در ادامه افزودند از اینکه این بیمارستان به نام شهید آیت الله قدوسی نام گذاری شده است بسیار خرسندم ایشان از بزرگان نهاوند بوده اند و بنده به ایشان ارادت خاصی دارم.

وزیر بهداشت به همراه هیئت همراه از بخش های مختلف بیمارستان بازدید بعمل آوردند و در پایان مراسم پد بالگرد بیمارستان شهید آیت ا... قدوسی که جزو استانداردترین پدهای بالگرد در کشور است را افتتاح نمودند

 

 

 


١٨:١٦ - 1396/06/09    /    شماره : ٥٤١١٨    /    تعداد نمایش : ٢٣١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج