براى تعجیل فرج بسیار دعا كنید، زیرا همین موجب فرج و گشایش شماست.حضرت مهدی (عج )*******کسى که برترین خصلتهایش ادب او نباشد، آسان‏ترین حالات او رنج و هلاکت است. امام علی (ع)*******
منو اصلی
منو اصلی
عنوان
دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧
اخبار > مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی و اعطای صلاحیت حرفه ای به پرستاران


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی بیمارستان آیت ا... علیمرادیان نهاوند

مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی و اعطای صلاحیت حرفه ای به پرستاران

در روز شنبه مورخه 96/8/6 مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی بیمارستان آیت ا... علیمرادیان و اعطای پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاران در سالن همایش های بیمارستان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی کاویانی مدیر بیمارستان ضمن تقدیر وتشکر از قهرمانان ورزشی از فعالیت های یک سال گذشته واحد تربیت بدنی و کلیه دست اندر کاران تشکر نموده و اظهار نمودند  در احادیث و روایات متعدد به ورزش و یادگیری فنون آن سفارش شده ایم از جمله اینکه حضرت علی (ع) فرمودند: تندرستی و سلامتی از برترین نعمت هاست، سپس به همایش پیاده روی در هفته تربیت بدنی اشاره داشتند که از مسئولین بخش ها انتظار می رود جهت افزایش انگیزه همکاران حضور پررنگ تر و پرشورتری داشته باشند. همچنین بیان نمودند کارکنان بیمارستان توانمندی، ظرفیت و پتانسیل های زیادی دارند که ان شا الله در سال جاری با برنامه ریزی بهتر، همدلی، همکاری و حمایت همه جانبه پرسنل خدوم شاهد رشد بیش تری باشیم که این امر می تواند هم جایگاه ویژه ای برای بیمارستان در سطح دانشگاه کسب نماید و هم می تواند با رفتاری حسنه فرهنگ غنی شهرستان را در سطح استان و کشور  اشاعه دهند.یکی از آثار مهم و مثبت ورزش می تواند ایجاد امید، نشاط، شادابی و تندرستی در محیط کار و جامعه باشد در ادامه افزودند که هدف از برگزاری این گونه مراسم اهمیت دادن به سلامت کارکنان و افزایش انگیزه آنان برای حضوری مقتدرانه و بهبود فعالیت های ورزشی است.
وی در ادامه افزود صلاحیت حرفه ای یعنی توانایی استفاده از دانش، مهارت و به ویژه اخلاق در محیط بالینی و اجتماعی است که این امر یکی از دستاوردهای مهم و قابل ستایش معاونت محترم پرستاری در دولت یازدهم است که اعطای پروانه صلاحیت حرفه ای نشان دهنده ی صلاحیت پرستاری و گامی در رسیدن به هویت واقعی پرستاریست و میتواند موجب ارتقاء اعتبارو جایگاه پرستاری، بهبود کیفیت خدمات، افزایش انگیزه همکاران ،افزایش رضایتمندی بیماران و نیز جلوگیری از ورود افراد فاقد صلاحیت حرفه ای و تخصص پرستاری شود که تضمین کننده خدمات ایمن به مددجویان با حفظ حقوق مردم خواهد بود. در پایان ضمن تشکر از آقای کیانی مدیر محترم پرستاری که جهت اخذ پروانه صلاحیت همکاران پیگیری مدوام و مستمری داشتند، از سرکار خانم شیرانی مدیر محترم پرستاری دانشگاه و آقای میرزابیگی معاونت محترم پرستاری وزارت متبوع تشکر و قدردانی نمودند.
در ادامه کیانی مدیر پرستاری اظهار نمودند طبق نامه و دستورالعمل های معاونت محترم درمان،تمام سوپروایزرین و سرپرستارانی که دارای پست سازمانی یا ابلاغ انشایی می‌باشند،شرایط احراز پروانه صلاحیت حرفه ای را دارند.تمام نیروهای شرکتی و کارشناسان پرستاری که قبل از سال ۱۳۷۰ مدرک کارشناسی خود را گرفته اند هم شرایط را دارند.
مدارک مورد نیاز شامل: کارشناس پرستاری،اتاق عمل و هوشبری_ از سال ۹۱ تا ۹۵ باید حداقل دارای ۲۳۰ ساعت آموزش تخصصی باشند_ فرم مخصوص را باید تکمیل کنند.
پروانه صلاحیت حرفه‌ای برای تاسیس مراکز مشاوره و مراقبت در منزل پرستاری الزامی می‌باشد

 


٠٠:٣٠ - 1396/08/07    /    شماره : ٥٥٧٦٧    /    تعداد نمایش : ٢٥٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج