براى تعجیل فرج بسیار دعا كنید، زیرا همین موجب فرج و گشایش شماست.حضرت مهدی (عج )*******کسى که برترین خصلتهایش ادب او نباشد، آسان‏ترین حالات او رنج و هلاکت است. امام علی (ع)*******
منو اصلی
منو اصلی
عنوان
دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧
اخبار > بازدید سرزده معاونت توسعه و منابع دانشگاه علوم پزشکی همدان از بیمارستان های نهاوند


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی بیمارستان آیت ا... علیمرادیان نهاوند

بازدید سرزده معاونت توسعه و منابع دانشگاه علوم پزشکی همدان از بیمارستان های نهاوند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جناب آقای مهندس رحیمی،معاونت محترم توسعه دانشگاه و هیات همراه به صورت سرزده از بیمارستان آیت ا... علیمرادیان بازدید نمودند و در ادامه پس از بازدید از بیمارستان شهید آیت ا...  قدوسی در سالن آمفی تئاتر جلسه ای صمیمی تشکیل و ضمن خیر مقدم توسط دکتر دارابی مدیریت محترم شبکه، آقای کاویانی مدیر بیمارستان آیت ا... علیمرادیان و آقای سیف مدیر بیمارستان شهید آیت ا... قدوسی ضمن تشکر از حضور معاونت محترم توسعه و تیم همراه متشکل از مدیران ستادی به ارائه گزارشی از وضعیت مالی بیمارستان های تحت مدیرت خود پرداختند و اظهار نمودند علیرغم تنگناهای شدید مالی ارائه خدمات صادقانه توسط همکاران محترم به همشهریان بدون وقفه در حال انجام است و اظهار امیدواری کردند که حضور مسئولین محترم منشاء خیری برای شهرستان باشد، ایشان در ادامه مشکلات مالی، مطالبات پرسنلی، نیازهای تجهیزاتی و عمرانی را مطرح نمودند که پس از بحث و تبادل نظر مصوباتی در جهت تسریع در انجام امور و افزایش رضایتمندی و انگیزه پرسنلی تصویب گردید. در پایان از همکاری صمیمانه مسئولین ستادی، مسئولین شبکه و بیمارستان ها ، تمامی همکاران خدوم درمانی، پشتیبانی، و پاراکلینک تشکر نمودند.
در پایان جلسه آقای مهندس رحیمی ضمن تشکر از مسئولین شبکه و بیمارستان ها ، ابراز امیدواری نمودند که با توجه به ظرفیت های موجود و مشاهده انسجام تیمی شاهد پیشرفت بیش تر در انجام امور باشند و هدف از تشکیل جلسات مشابه را بازدید میدانی ، دریافت نظرات و پیشنهادات و نهایتا رفع مشکلات با همفکری و همدلی بیان نمودند.

 

 

روابط عمومی بیمارستان آیت ا... علیمرادیان نهاوند

لینک کانال خبری روابط عمومی بیمارستان آیت ا... علیمرادیان

@alimoradianhosp


٢٣:٥١ - 1396/09/08    /    شماره : ٥٦٧٧٧    /    تعداد نمایش : ٣٣٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج